Rok 2018 będzie PAWESOME!

Witajcie na oficjalnym starcie marki Pawesome! Ostatni rok spędziliśmy na dopracowywaniu produktów, konsultacjach z ambasadorami oraz pracach wykończeniowych. Przygotowania do startu to zawsze duży stres oraz ogromna ilość pracy z tym związana, ale w końcu jesteśmy!

Mamy nadzieję, że wszystko Wam się tu spodoba. Zapraszamy do przeglądania sklepu! Zapraszamy również do lajkowania, udostępniania i śledzenia nas w mediach społecznościowych:

Facebook: pawesomepl

Instagram: pawesomepl

Na pewno pojawi się tam mnóstwo ciekawych materiałów, promocji, zdjęć i tekstów! Zostań z nami na dłużej :)

Sklep Pawesome

Co u nas znajdziecie? Przede wszystkim unikalne akcesoria dla psów, czyli smycze i obroże. Stawiamy na wytrzymałe, solidne rozwiązania, bezpieczeństwo psa podczas spaceru oraz wygodę użytkowania. Główną ideą, która towarzyszyła nam podczas tworzenia marki Pawesome była właśnie wytrzymałość. Mamy większe psiaki (40 kg owczarek oraz 30 kg samojed), więc sprzęt dla nich musi być solidny i trwały. Zapewnia nam to wykorzystanie naturalnych materiałów (bawełna oraz skóra) i wytrzymałych okuć.

Pawesome smycz linowa

Poza akcesoriami dla psa proponujemy również najlepszą zabawę, czyli maty węchowe. Na punkcie tego produktu oszaleli wszyscy psiarze, a to wznowiło zainteresowanie aktywnościami węchowymi dla psów. Mata węchowa składa się z gumowej podstawy oraz paseczków wykonanych z materiału. Całość tworzy przyjemny ”dywanik”, w którym można ukryć przysmaki dla swojego przyjaciela. Zadaniem psiaka jest znalezienie ich wszystkich wyłącznie przy pomocy swojego nosa. Cała zabawa jest bardzo prosta i ogromnie satysfakcjonująca zarówno dla psa jak i jego przewodnika. Nie ma nic lepszego niż obserwowanie psiaka, który świetnie się bawi! Naprawdę polecamy spróbować :)

Nie zapominamy również o psim przewodniku, który także znajdzie u nas coś dla siebie. Dla Ciebie proponujemy wygodne koszulki i bluzy z unikalnym nadrukiem, które idealnie sprawdzą się na spacery i psie treningi. Chyba każdy psiarz ma w swojej szafie strefę z ”psimi ciuchami”, które zakładane są specjalnie na te okazje. Psiarzowi nie przeszkadzają plamy po brudnych łapkach lub kłaczki psiej sierści na koszulce :)

Pawesome tshirt

Zainteresować Cię mogą również nasze torby i plecaczki, które są świetnym dodatkiem na zakupy lub spacery. Ekologiczne, przyjazne dla środowiska, wielorazowego użytku i mega wygodne. Możesz załadować w nie psie zabawki, akcesoria treningowe lub przysmaki :)

Smycz linowa Pawesome

Naszym topowym produktem jest smycz linowa, ponieważ zakochaliśmy się w tej koncepcji. Od momentu pierwszych testów prototypów nie stosujemy już żadnych innych smyczy niż linowe. Są po prostu bardzo wygodne i komfortowe w korzystaniu. Mamy nadzieję, że spróbujecie i również zakochacie się w smyczach linowych!

Pawesome smycz linowa

Nasza Legion (owczarek niemiecki) długi czas miała problemy z ciągnięciem na smyczy, więc rozumiemy jak bolesne mogą być psie szarpnięcia. Wiele treningów i szkoleń zajęło nam uporanie się z tym kłopotem, ale nie ukrywamy, że nadal bywają sytuacje, że nasza psina potrafi nagle szarpnąć. Te problemy z psem pokazały nam jak ważna jest wygodna smycz, na której można polegać. Testowaliśmy już mnóstwo rozwiązań i niestety wiele nie spełniało swojej funkcji.

Nasze smycze linowe wykonane są z bawełny, która charakteryzuje się naturalną rozciągliwością. Dzięki temu szarpnięcia są delikatnie niwelowane, a spacery łagodniejsze dla stawów. Sama bawełna jest przyjemna w dotyku, więc trzymanie smyczy jest wygodne. Lina jest łatwa do zawijania, więc nie ma również problemu z dodawaniem psu luzu lub przyciąganiu go do siebie w razie potrzeby.

Smycz linowa daje przewodnikowi pełną kontrolę nad psem podczas spaceru i jest wygodna w korzystaniu. Jednocześnie jest wytrzymała, a przecież bezpieczeństwo psa jest najważniejsze podczas spaceru.

Ten rok będzie Pawesome!

Start nowego sklepu to dopiero początek. Będziemy ciągle się rozwijać i poszerzać ofertę. Mamy pomysły na mnóstwo nowych produktów, które chcemy Wam pokazać, ale wszystko w swoim czasie :)

Pawesome smycz linowa

Zapraszamy Was również do sprawdzenia blogów naszych ambasadorów, na których na pewno będziecie mogli w najbliższym czasie znaleźć sporo ciekawych materiałów o Pawesome!

BeryliSpółka Poczwary Canistic