Dożywotnia gwarancja

Nasze smycze linowe, smycze skórzane oraz obroże skórzane objęte są dożywotnią gwarancją. Dlaczego tak? Jesteśmy pewni naszych produktów oraz wykorzystywanych przez nas materiałów i zależy nam, abyście również czuli się pewnie kupując u nas. Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo psów i Wasze zadowolenie. Chcemy, aby nasze produkty towarzyszyły Wam przez wiele szczęśliwych lat.

Jak działa dożywotnia gwarancja?

Dożywotnia gwarancja od Pawesome działa bardzo prosto i bez zbędnych formalności. Jeżeli zakupiona u nas obroża skórzana, smycz skórzana lub smycz linowa ulegnie uszkodzeniu to napisz do nas na hello@pawesome.pl i krótko opisz problem.

My potwierdzimy zgłoszenie i umówimy się na wysyłkę produktu do nas. W zależności od typu uszkodzenia naprawimy Twój produkt lub wyślemy całkowicie nowy. Jeżeli dany produkt z jakiegoś powodu nie będzie dostępny to możesz otrzymać inny w podobnej klasie. Na pewno skonsultujemy to z Tobą.

Gwarancja dotyczy wszelkich uszkodzeń mechanicznych, które nie są związane z normalną eksploatacją. Smycz się zerwała? Sprzączka pękła? Rozpadły się nity? Te i tym podobne uszkodzenia podlegają naszej gwarancji. Gwarancji nie podlegają tylko kwestie związane z naturalnym zużyciem się materiału.

Dożywotnia gwarancja Pawesome

Jesteśmy pewni naszych produktów! Wykorzystujemy tylko materiały najwyższej jakości, nierdzewna okucia, stosujemy rzetelne techniki rzemieślnicze i dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były po prostu perfekcyjne. Chcemy, aby nasze produkty służyły Tobie i Twojemu psu przez całe życie!