O mnie

Hej!

Nazywam się Patryk, a skórnictwem zajmuję się od lat. Tworzę unikalne akcesoria skórzane wykorzystując tradycyjne techniki kaletnicze. W mojej pracy unikam maszyn i nowoczesnych urządzeń. W szczególności specjalizuję się w pięknych i bezpiecznych akcesoriach dla psów, czyli smyczach i obrożach.
Żyję z trzema fantastycznymi psiakami, więc właśnie ich bezpieczeństwo dla mnie najważniejsze. Jestem świadomy, że akcesoria dla psa powinny być przede wszystkim wytrzymałe i niezawodne. Z tego powodu korzystam wyłącznie z materiałów najwyższej jakości. Jednocześnie rozumiem, że wygląd ma znaczenie, a każdy chce, żeby jego psiak dobrze wyglądał. Projektując akcesoria dokładam szczególnej uwagi, aby były one niepowtarzalne, a zastosowane kolory, techniki i wykończenie podkreślały naturalne piękno skóry.

Poza akcesoriami dla psów tworzę również produkty dla ich opiekunów. Znajdziesz u mnie między innymi eleganckie paski oraz stylowe portfele.

Tradycyjne skórnictwo

W mojej pracy korzystam wyłącznie z ręcznych narzędzi oraz tradycyjnych technik. Stosuję naturalną skórę, którą sam farbuję. Sam woskuję nici, którzy wykorzystuję do ręcznego szycia. Każdy detal i szew wykonywany jest własnoręcznie tak, jak robiono to lata temu. Dzięki temu każdy produkt jest niepowtarzalny.

Najlepsze materiały

Pracuję na najlepszych skórach z polskich i zagranicznych garbarni. Używam bezpiecznej, naturalnej skóry najwyższej jakości, która nie zawiera chromu. Stosuję mosiężne okucia, które są odporne na warunki atmosferyczne. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo i jakość materiałów to nie ma u mnie miejsca na kompromisy.

Praca z pasją

Wszystkie moje produkty są wynikiem ogromnej pasji do skórnictwa. Skóra to piękny, elegancki materiał, który odpowiednio traktowany będzie nam wiernie służył przez lata. Niestety to rzemiosło jest coraz rzadsze, a podobnych wykonawców w Europie jest coraz mniej. Staram się dzięki swojej pracy podtrzymywać tradycję ręcznej pracy w skórze.

Specjalnie dla Ciebie

Poza standardową, stałą ofertą chętnie podejmuję się również zamówień indywidualnych. Masz pomysł na własną smycz lub obrożę? A może marzysz o skórzanym pasku tylko dla Ciebie? Może po prostu potrzebujesz czegoś wyjątkowego? Wykonam coś specjalnie dla Ciebie i Twojego psa.