Pawesome

Pawesome to mała, rodzinna firma z dużą ilością pomysłów. To również dwa fantastyczne psiaki i zespół zaufanych ambasadorów, którzy pomagają nam na każdym kroku. Jednak Pawesome to przede wszystkim ogromna, nienasycona miłość do psów. To właśnie psy są główną inspiracją do tworzenia bezpiecznych oraz wytrzymałych akcesoriów, które nie tylko pięknie wyglądają, ale są również szalenie funkcjonalne.

Uważamy, że posiadanie psa to przywilej oraz ogromna odpowiedzialność. Psy wzbogacają nasze życie i dają od siebie wszystko co mają. Z tego powodu jesteśmy pewni, że również one zasługują na wszystko, co najlepsze! Jednak nawet najpiękniejsza obroża i smycz nie są nic warte, jeżeli za walorami wizualnymi nie idzie również wysoka jakość, wytrzymałość oraz bezpieczeństwo.

Nasza misja

W naszej pracowni nie ma miejsca na wizualne wydmuszki, które nie oferują nic więcej poza atrakcyjnym wyglądem. Wszystkie nasze produkty są długo testowane przez nasze psiaki oraz naszych ambasadorów. Dzięki temu mamy pewność, że wychodząc na spacer z naszymi produktami możesz czuć się spokojnie. Naszą misją jest tworzenie wytrzymałych, funkcjonalnych, ale również pięknych i unikalnych akcesoriów dla psów.

Nie zapominamy jednak o psim przewodniku, który również jest dla nas ważny. W końcu jeśli człowiek jest zadowolony to jego pies również! W naszej ofercie posiadamy koszulki, bluzy, torby oraz plecaki. Jesteśmy pewni, że nasze produkty spodobają się każdemu psiarzowi i będą niezastąpionymi akcesoriami podczas Waszych spacerów.

Nasza praca

Stawiamy na naturalne materiały, tradycyjne techniki rzemieślnicze oraz prawdziwą pasję. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najwięcej elementów wykonywać własnoręcznie. Nasze produkty nigdy nie były przewidziane do masowej produkcji, dlatego powstają powoli i w skupieniu. Każdy drobiazg jest wykonywany przez nas w naszej pracowni.

Sami woskujemy nici, farbujemy i natłuszczamy skórę. Każde połączenie i szycie wykonywane jest własnoręcznie. Dzięki temu nie ma dwóch identycznych produktów – w każdy wkładamy całe swoje serce i robimy wszystko, aby był jak najbardziej indywidualny. W naszej pracowni wykorzystujemy tradycyjne techniki kaletnicze oraz półprodukty najwyższej jakości. Podczas tworzenia każdego produktu dajemy z siebie 100%, dzięki czemu mamy pewność, że całość jest po prostu idealna!

Jednocześnie robimy wszystko, aby nasze akcesoria były przede wszystkim bezpieczne i wytrzymałe. Zanim produkt znajdzie się w naszej ofercie to przechodzi przez wytężone serie testów jakości oraz trwałości. Pomagają nam nasze psiaki, które zawsze są chętne do sprawdzenia nowej smyczy lub obroży na spacerze. Współpracujemy również z grupą zaufanych ambasadorów, którzy zawsze chętni są do testowania oraz wyrażenia swojej opinii.

You’re Pawesome

W Pawesome najważniejszy jest pies i jego człowiek. Para dwóch istot we wszechświecie, które rozumieją się bez słów. Każdy pies jest wyjątkowy i inny. Dlatego uważamy, że zasługuje na to, co najlepsze. Czy nasze produkty są najlepsze i jedyne godne uwagi Twojej i Twojego psa? Robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby tak było :)

Mamy nadzieję, że poświęcisz chwilę i zapoznasz się z wynikami naszej ciężkiej pracy. Może coś wpadnie Ci w oko i znajdziesz tu idealny produkt dla swojego ukochanego psa?

Zapraszamy! Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej!